Ветеранський тур до Дня Конституції

Ветеранський тур до Дня Конституції 

00001111
Підтримуючи традиції відзначати державні свята культурно – історичними та іміджевими акціями Львівське міжрегіональне представництво Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства прийняло рішення у цьому році відзначити 23-ю річницю Конституції України у Закарпатті.
В акції прийняли участь члени братства - ветерани Головного управління НГУ та Західного територіального управління НГУ, організаційно захід очолив заступник керівника Львівського міжрегіонального представництва братства підполковник у відставці Юрій Ваврисюк.
Перш за все, по прибуттю на Закарпаття, учасники зустрілись з особовим складом батальйону Галицької бригади ЗТУ НГУ, що дислокований в славетному місті Ужгород. У відвертих, доброзичливих бесідах сучасні гвардійці розповіли про умови служби, про побут, що суттєво покращився останнім часом, про спортивні здобутки як серед динамівців Закарпаття, так і на змаганнях в Національній гвардії. 
Ветерани, яким під час служби доводилося бувати у відрядженнях у цьому підрозділі з приємністю засвідчили успіхи батальйону. Полковник запасу Ігор Шаповалов, що ще працює у Міністерстві внутрішніх справ, висловив подяку нацгвардійцям за суттєвий внесок в охорону громадського порядку в Закарпатті.
Надзвичайно цікавою вийшла і історико–пізнавальна частина акції ветеранів. Серед них стали: відвідування Невіцкого замку, історія якого починається з XII – го століття ;екскурсія у руїни середньовічного Хустського замку, який розташований на висоті біля 900 м над рівнем моря . З кріпосних стін та оглядових майданчиків фортеці відкривається живописна панорама Хуста, мережа карпатських гір за якими вже розташована Румунія. Місто також стало відправною точкою рафтингу нашої делегації по річці Тиса. Подолав 23 км по стрімкій, гірській річці на рафі ветерани зійшли на берег переповнені емоціями та адреналіном. І це продовжує їх бадьоре життя !
Місто Берегово запам’ятається учасникам термальними басейнами, місто Мукачєво - визначним історичним об’єктом замок Паланок, найцінніша історична і воєнно-архітектурна пам’ятка Закарпаття XIV – XVII століть. 
Під час подорожі, ветерани не забули і відвідати могилу свого співслужбовця генерал-лейтенанта Миколи Мішакіна, з пошаною були покладені квіти та лампадки. Керівник київської частини делегації полковник Володимир Кривенко розповів про службовий шлях генерала та його внесок в організацію охорони громадського порядку внутрішніми військами МВС України до його передчасної смерті у 2011 році.
Збагачені враженнями, знаннями та емоціями представники братства повернулись у Київ, Львів, Ужгород.
Надіємось, що і в подальшому ми будемо здійснювати аналогічні починання.

Керівник Львівського міжрегіонального представництва ВМРХВБ
підполковник запасу Юрій Давидов.