В інтересах перемоги

IMG-bb0025117006f82da0c2389986739700-V

28 листопада 2022 року відбулася організована Всеукраїнським релігійним міжконфесійним братством робоча зустріч членів Президії Братства з директором британської військово-християнської організації, які здійснюють християнське служіння для військових (Military ministry International) генерал-майором Королівських збройних сил Великої Британії Родди Портером (Roddy Porter) та військовим капеланом Ричардом Доунсом (Richard Downes).

Від Братства були присутні – Президент Братства Лисенко Сергій Петрович, полковник запасу, члени Президії Братства генерал-полковник Пилипів Богдан Іванович, генерал-лейтенант Парафейніков Борис Дмитрович, генерал-майор Молдавчук Василь Степанович, полковник Глуховський Володимир Євгенович, а також голова ревізійної комісії Братства Гальона Юрій Василійович.

Під час зустрічі відбулося обговорення актуальних питань взаємодії щодо діяльності в умовах російської агресії проти України, сприяння створенню належних умов для забезпечення духовних потреб військовослужбовців. Значна увага під час дискусії була приділена питанню щодо пошуку шляхів по наданню конкретної допомоги з боку Військово-християнських організацій світу та Military ministry International, зокрема, постраждалим від бойових дій внаслідок агресії, шпиталям військових та правоохоронних структур на лікуванні в яких перебувають поранені та травмовані.

Гості відвідали офіс Братства та ознайомилися з умовами, в яких працюють члени організації. Варто також зазначити, що частково вони відчули на собі наслідки варварських дій росії щодо знищення інфраструктури в Україні, в тому числі, у столиці, так як протягом усієї зустрічі було відсутнє електропостачання. Однак, це ще більше сприяло створенню дружньої атмосфери взаєморозуміння та поваги, розуміння необхідності об’єднання спільних зусиль у протистоянні викликам, які виникли внаслідок   російської агресії.