БРАТСЬКА ДОПОМОГА ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ

212

28 листопада 2022 року відбулася організована Всеукраїнським релігійним міжконфесійним братством робоча зустріч членів Президії Братства з директором британської військово-християнської організації, які здійснюють християнське служіння для військових (Military ministry International) генерал-майором Королівських збройних сил Великої Британії Родди Портером (Roddy Porter) та військовим капеланом Ричардом Доунсом (Richard Downes).
Під час зустрічі відбулося обговорення актуальних питань взаємодії щодо діяльності в умовах російської агресії проти України, сприяння створенню належних умов для забезпечення духовних потреб військовослужбовців. Значна увага під час дискусії була приділена питанню щодо пошуку шляхів по наданню конкретної допомоги з боку Військово-християнських організацій світу та Military ministry International, зокрема, постраждалим від бойових дій внаслідок агресії, шпиталям військових та правоохоронних структур на лікуванні в яких перебувають поранені та травмовані.
Сьогодні ми можемо констатувати, що вже є позитиний результат від цієї зустрічі.
23 лютого 2023 року, напередодні річниці військової агресії росії проти України, Президентом Братства Лисенком Сергієм Петровичем та Віце-президентом Братства Глуховським Володимиром Євгеновичем була вручена допомога від нашіх партнерів, яких ми сьогодні по праву можемо називати своїми братами, одній з військових частин ЗСУ, яка найближчим часом убуває на один з найгарячиших напрямків ведення бойових дій.
Серед наданої допомоги електрична станція, яка заряджається, як від електрики, так і від сонячної панелі чи автомобіля, сонячна панель, утеплені куртки, натільна термобілизна, шапочи шерстяні, теплі шкарпетки, рукавички, термоси, фанарики, тощо.
Ми дякуємо нашим партнерам за підтримку та висловлюємо впевненість у нашій подальшій співпраці в інтересах перемоги над російським агресором.