співпраця в інтересах перемоги

879

З 11-17 червня 2023 року на  запрошення Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства в Україні перебувала доктор  медицини, доцент Університету Квінз (м. Кінгстон, Онтаріо), медичний директор організації Trauma Support Мануела Джоанні.

Під час її перебування було організовано та проведено два дводенні семінари базі Гуманітарного інституту Університету оборони України та  Державної установи «Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору МВС України»з питань лікування, профілактики посттравматичного стресового розладу.

Ці західи були сплановані та реалізовані в рамках  Всеукраїнської інформаційно-просвітницької програми«Солдат повертається додому». В рамках реалізації цієї програми вже проведено значну кількість заходів з навчання  військових психологів та лікарів-психіатрів військових та правоохоронних структур із залученням провідних фахівців зі США та Канади у сфері психології та психіатрії. Головна увага при цьому приділяється проблемам виявлення та подолання наслідків бойових та посттравматичних психологічних стресів.

За результатами семінарів учасники отримали сертифікати. У зазначених заходах прийняли участь 112 осіб.

Окрім того, в офісі Братства відбулася робоча зустріч  членів Президії Братства з Мануелою Джоанні щодо напрямків подальшої співпраці.