VIII НАЦІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ БРАТСТВА

IMG20231103104959

3 листопада 2023 року в місті Києві відбулася VІІІ  Національна конференція Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства.

У відповідності до вимог дев’ятого підпункту   пункту 4.3.4.  Статуту Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства засіданням Президії Братства були визначені наступні норми представництва на VІІІ Національній конференції Братства у загальній кількості 25 осіб.

В роботі конференції прийняли участь 21 делегат конференції, 4 делегати не прибули з поважних причин.          

З доповіддю на тему: «Про діяльності центральних та регіональних структур Братства під час російської агресії проти України та завдання щодо удосконалення своєї діяльності на період 2023-2025 років» виступив Президент Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового  братства   Лисенко Сергій Петрович.

У своїй доповіді він зосередив увагу на позитивних результатах в роботі Президії, регіональних представництв,  обласних відділень та громад Братства, а також на невирішених питаннях та шляхах їх реалізації. Також він акцентував увагу делегатів на завданнях Братства на наступний період.

Перш за все, це сприяння своєю діяльністю щодо найшвидшої перемоги нашої України над російським агресором, а також на післявоєнному відновленні країни. Саме тому діючи програми Братства: «Милосердя. Підтримка. Допомога.", «Віра. Держава. Честь.», «Солдат повертається до дому», залишаються актуальними.

Важливим завданням на даному етапі є нарощування роботи щодо надання волонтерської підтримки військовослужбовцям ЗС України та  інших структур, які виконують бойові завдання на передовій, а також мирному населенню, яке знаходиться у зоні ведення бойових дій та звільнених  від окупантів територій, активно залучати до цієї діяльності  широке коло членів Братства.

Важливим напрямком діяльності залишається поглиблення співпраці з іноземними військово-християнськими організаціями.

Важливо продовжити співпрацю в інтересах духовної опіки військовослужбовців та правоохоронців з представниками церков та релігійних організацій, які зареєстровані в Україні, залучаючи їх до проведення спільних заходів в реалізації статутних завдань Братства.

В інтересах досягнення Статутних завдань та виконання рішень, які прийняті на конференціях, продовжити практику активної взаємодії організацій Братства  з громадськими та ветеранськими організаціями, планувати та проводити з ними спільні  заходи.

Важливо поновити діяльність наших структур у тих областях, де в наслідок війни вона згорнута, продовжити роботу створенню нових міських та селищних громад, залучення до своїх лав ветеранів, які приймали участь в бойових діях з російськими агресорами, омолодження за рахунок залучення молоді.

Одним з питань, на якому зосередив увагу Президент, це підготовка до 25-річниці від дня створення Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства.

Участь в обговоренні прийняли керівник Дніпропетровського обласного відділення Чорнобривець Микола Арсентійович, керівник Запорізького обласного відділення Рубан Юрій Григорович, Віце-Президент Братства Давидов Юрій Сергійович, заступник керівника Західного регіонального представництва Братства Ваврисюк Юрій Борисович, члени Президії Братства Пилипів Богдан Іванович, Молдавчук Василь Степанович, Парафейніков Борис Дмитрович, Отець Анатолій Залізницький – священик Православної Церкви України, Віце-президент Братства Глуховський Володимир Євгенович.

За підсумками обговорення була прийнята резолюція Конференції.

Другим питання відбулося обговорення доцільності внесення змін в назву та Статут Братства. 

IMG20231103105440