Зустріч делегації

IMG20231117183810 IMG20231117110612_BURST000_COVER

IMG20231117125527

З 16 по18 листопада 2023 року з робочим візитом в місті Києві перебувала делегація Міжнародної військово-християнської організації Апостолат Милитари Интернешенал (AMI). Очолював делегацію Президент цієї організації віце-адмірал Нидердандского Королівського флоту у відставці Матье Борсбум. Разом з ним прибувають вице-президент організації капітан 1 рангу у відставці Маркуса Франка и священик Римсько-Католицької Церкви Мішеля Ремері (всі троє громадяни Нідерландів).
Мета візиту – напрацювання спільних проектів щодо сприяння ЗСУ у духовній опіці військовослужбовців та надання за потреби конкретної допомоги їм та їх родинам.
За проханням пана Матье Борсбум, питаннями погодження програми перебування делегації була покладена на Всеукраїнське міжконфесійне релігійне християнсько-військове братство, з яким у нього склалися добрі партнерські стосунки.
За сприянням Братства усі заплановані заходи відвідування делегацією України відбулися у повному обсязі та згідно плану. Так, за нетривалий термін перебування делегації відбулися зустрічі з міністром у справах ветеранів України, Головою Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, керівництвом військової капеланської служби Збройних Сил України та військової капеланської служби Національної гвардії України, представниками Церков України, тощо.
17 листопада відбувся прийом делегації в офісі Братства з членами Президії. Зустріч пройшла в діловій та дружній обстановці, відбулася розмова про можливі напрямки співпраці в інтересах обох сторін. Члени делегації і особисто віце-адмірал Матье Борсбум подякували членам Братства за їх роботу в інтересах сприяння захисту від російської агресії, а також акцентували увагу на зразках мужності та героїзму українського народу, які стали на захист своєї країни.
18 листопада члени делегації за участі Президента Братства Лисенка С.П. та Віце-президента Братства Глуховського В.Є. поклали квіти до Стіни пам'яті полеглих за Україну на Михайлівській площі. Саме під час перебування делегації на Михайлівській площі відбулася акція студентів київських вищих навчальних закладів з вшанування пам’яті загиблих захисників та захисниць України. Більше тисячі молодих хлопців та дівчат внесли до Стіни пам’яті великий державний прапор України і ставши на коліна подякували тим, хто загинув захищаючи свою Батьківщину.
Мета зустрічі досягнута. Впевнені, що головним її результатом будуть практичні кроки в інтересах нашої країни, її захисників, які боронять територіальну цілісність та незалежність України.
VID20231118105945