З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА НОВИМ 2024 РОКОМ

 z-rizdvom-hrystovym-kartynka-32 Z-Novym-rokom-moia-Ukraino

ШАНОВНІ СПІВВІТЧІЗНИКИ!

ШАНОВНІ НАШІ ІНОЗЕМНІ ДРУЗІ ТА ПАРТНЕРИ,

які підтримують Україну у ці складні часи для нашого народу!

Президія, регіональні представництва, областні відділення та громади Братства від щирого серця вітають Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим 2024 роком!

Різдво Христове – одне з найбільших релігійних свят. Свято, яке символізує початок, любов та надію! Свято, яке несе в собі глибоку віру. Віру щодо суттевих змін до найкращого, віру у перемозі добра над злом, віру у духовну силу свого народу.

Сьогодні, коли російський агресор приніс горе та страждання на нашу українську землю, вбиває мирних українських громадян, наших дітей, жінок, людей похилого віку, знищує наші місті та села, лікарні та школи, міліони українців моляться і свято вірять у нашу перемогу над російським агресором.

Перемогу, яку забезпечують наші воїни на передовій, наші волонтери, які ризикуючи власним життям сприяють забезпеченню наших захисників усім необхідним, наші прості українські громадяни, які діляться останнім, аби забезпечити фронт необхідним. Українці сильна нація! Ми вистоїмо, ми переможемо!

Ми відчуваємо міцну підтримку більшості країн світу і це ще більше надає нам впевненості в перемозі. Велика Вам подяка!

Нехай світло Різдвяної зірки розвіє темряву! Нехай Різдво Христове та Новий 2024 рік принесе нам найголовніше перемогу над російським агресором та мир в нашій країні, повернення усіх українських територій!

З теплими словами подяки та найкращими побажаннями ми звертаємося до українських захисників та захисниць, які, сьогодні, в неймовірно складних умовах бойових дій, захищають Україну та її народ від російського фашизму, ціною власного здоровя, а іноді і життя, наближають цю перемогу. Ми щоденно молимося за ВАС, щоб ВИ живі та здорові як найшвидше повернулися до своїх родин з перемогою.

Бажаємо, усім нашим співвітчизникам, нашим друзям та партнерам, здоровя,  добра, злагоди, достатку та щастя у Ваших родинах, реалізації усіх задумів та мрій, чистого мирного неба над головою!

Хай Бог береже Вас та нашу Україну, а Божа Матір завжди захищає Ваш дім та країну вцілому від усіх негараздів та труднощів!

Зі світлим святом Різдва!

З Новим 2024 роком!