З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

logo-pnjul03cxgzn26o3xvcpzo7dtxozqrcfipuzn0u5t4
ШАНОВНІ БОЙОВІ ДРУЗІ! ШАНОВНІ ГВАРДІЙЦІ! ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!
Президія, регіональні представництва, обласні відділення та громади Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства вітають Вас з професійним святом – ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ.
Нажаль, ми вітаємо Вас в умовах, коли на нашій українській землі, внаслідок агресії росії проти нашої країни, відбуваються бойові дії, ведеться кровопролитна жорстока війна, коли тисячі патріотів України проливають свою кров, щоб зберегти незалежність та цілісність нашої країни, захистити свій дім, родину, майбутнє своїх дітей!
З перших днів війни Ви, разом з героями із інших військових та правоохоронних структур, стоїте на самих гарячих напрямках, знищуєте окупантів, поступово звільняєте нашу територію та українських громадян. Своєю мужністю та самопожертвою в ім’я перемоги над агресором Ви вписуєте славетні сторінки в новітню історії України та її військових формувань.
Ми безмежно вдячні Вам, що не шкодуючи власних сил та здоров’я Ви гідно виконує свій військовий та громадський обов’язок щодо захисту нашої Батьківщини.
Сьогодні, ми схиляємо свої голови перед тими, хто загинув, захищаючи свою Батьківщину. Вічна Вам пам’ять!
Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих та поранених, а також слова подяки за виховання відданих патріотів, надійних захисників України.
Теплі та щирі слова ми висловлюємо нашим ветеранам. Саме Ви стояли у витоків створення та розбудови Національної гвардії та внутрішніх військ України. Саме завдяки Вашим зусиллям тисячі українських юнаків пройшли у військових підрозділах цих структур школу патріотизму та професіоналізму! Саме Ви протягом існування нашої держави, незалежно від будь-яких негативних об’єктивних чи суб’єктивних причин, з честю та гідністю виконували покладені на Вас службові обов’язки, стояли на захисті незалежності та територіальної цілісності нашої України.
Бажаємо усім нам ПЕРЕМОГИ над російським агресором. Щоб усі наші захисники живими та неушкодженими повернулися до своїх родин. Щоб мир та спокій повернулися у наші українські міста та села, щоб тисячи наших громадян, які залишили свої домівки, повернулися до рідного дому.
Здоров’я та благополуччя в родинах.
Хай Бог допомагає Вам, дорогі гвардійці, у Вашій благородній справі в ім’я захисту нашої рідної України, нашого українського народу.
Президент Братства Лисенко Сергій Петрович